Інформація з приводу заяв побутових споживачів щодо проведення перерахунків

Normal logo lviv

ТОВ «Львівгаз збут» звернулось до оптового продавця природного газу - НАК «Нафтогаз України» з проханням скоригувати ціну продажу природного газу Товариству, для того аби наша компанія мала змогу провести відповідні перерахунки населенню.

Приймаючи до уваги велику кількість заяв побутових споживачів щодо проведення перерахунків у зв’язку із визнанням нечинною Постанову Кабінету Міністрів №315 від 27 квітня 2016р. та розуміючи соціальну значущість порушеного питання, ТОВ «Львівгаз збут» звернулось до оптового продавця природного газу - НАК «Нафтогаз України» з проханням скоригувати ціну продажу природного газу Товариству, для того аби наша компанія мала змогу провести відповідні перерахунки населенню.

Оскільки від 1 жовтня 2015 р. до 1 квітня 2017 р. змінювалась лише ціна природного газу НАК «Нафтогаз України» та кінцева роздрібна ціна для населення, а торгова націнка постачальника ТОВ «Львівгаз збут», тарифи на розподіл та транспортування природного газу залишались незмінними, без коригування з боку НАК «Нафтогаз України», ТОВ «Львівгаз збут» не матиме змоги провести перерахунки за газ, спожитий  в період від 1 травня 2016р. до 1 квітня 2017р.

Лист-відповідь від НАК «Нафтогаз України» на наше звернення дивіться нижче.