На Сихові з’явиться найвищий ЖК: Avalon Up отримав містобудівні умови та обмеження

6 грудня новий сміливий об’єкт від компанії Avalon Inc. отримав від виконавчого комітету ЛМР містобудівні умови та обмеження. Житловий комплекс Avalon Up, який планують звести на проспекті Червоної Калини, 60, обіцяє стати одним з найвищих у місті не лише за поверховістю, а й за стандартами якості будівництва.

Адже забудовник, що вже зарекомендував себе рядом успішних об’єктів на ринку нерухомості Львова, у новому проекті акумулює весь передовий досвід зведення таких споруд. Тому новий Житловий комплекс Avalon Up отримає стильний, сучасний вигляд та стане знаковим об’єктом у найбільшому спальному районі Львова.

Житловий комплекс Avalon Up включатиме 8 будинків, найвищі з яких матимуть аж 26 поверхів. Це будуть справжні вежі, що відкриватимуть неймовірну панораму всього міста та надаватимуть йому рис справжнього мегаполісу.

Разом з тим, девелоперська компанія Avalon Inc. обіцяє зробити новий проект справжнім взірцем надсучасних архітектурних та дизайнерських рішень. Тут застосують принципи домінантної поверховості, якісно нові підходи у плануванні території. У ЖК Avalon Up передбачені паркінги майже на тисячу паркомісць, відпочинкові зони, розвинута комерційна та соціальна інфраструктура. До того ж, в рамках забудови Avalon Inc. планує реконструювати парк, що стане гармонійною частиною цієї місцевості та облаштувати на території житлового комплексу спортивні і дитячі майданчики.

Грандіозність проекту та репутація надійного забудовника роблять Avalon Up ідеальним об’єктом для інвестицій, особливо – на ранніх етапах будівництва. Можливість отримати власні апартаменти у будинку, що уособлює сучасний ритм життя та інноваційні рішення, і справді приваблює. А комфортні планування як самої забудови, так і помешкань додають впевненості у виборі майбутнього житла в житловому комплексі Avalon Up.