Будинок з центральним опаленням на вул. Величковського, 2 стане першим в Україні, де мешканці зможуть індивідуально регулювати теплоспоживання у квартирах

У будинку на вул. Величковського, 2 із центральним опаленням вперше модернізують систему опалення таким чином, що мешканці кожної квартири матимуть змогу індивідуально регулювати своє теплоспоживання.

У Львові затвердили стандарт огородження при виконанні ремонтних робіт

Виконавчий комітет прийняв рішення «Про затвердження ескізів тимчасового огородження при виконанні ремонтних робіт львівськими комунальними підприємствами та виконавчими органами». Відповідно львівські комунальні підприємствам при виконанні ремонтних робіт мають дотримуватись затвердженого стандарту огородження.

ЛМКП «Львівводоканал» таки здійснить реконструкцію каналізаційних очисних споруд за кошти ЄБРР

Депутати Львівської міської ради сьогодні таки підтримали ухвалу «Про затвердження угоди про наміри щодо підготовки кредитного фінансування від 21.04.2020, укладеної між Львівською міською радою, Європейським банком реконструкції та розвитку і ЛМКП „Львівводоканал“ у тому числі для протидії наслідків поширення вірусної інфекції COVID-19 у м. Львові». Нагадаємо, з часу останнього засідання сесії відбулося кілька робочих зустрічей трудового колективу підприємства з депутатами ЛМР. Працівники «Львівводоканалу» пояснювали міським обранцям, наскільки критично важливим і економічно вигідним для міста є цей проект.

Львів готується до зимового періоду: сьогодні відбулося перше засідання штабу

Львів готується до зимового періоду 2020−2021 року. Сьогодні відбулося засідання штабу з підготовки міста до зими. Учасники штабу — це голови районних адміністрацій, керівники ЛМКП «Львівтеплоенерго», «Львівводоканал», ЛКП «Залізничнетеплоенерго», ПАТ «Львівгаз», представники «Львівобленерго», департаменту гуманітарної політики, управління освіта та ін. Як повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, підготовка Львова до зими відбувається у двох напрямках — підготовка будинків (житловий фонд, бюджетні установи), та підготовка об'єктів теплопостачання до опалювального сезону.

Показники лічильників Львівводоканалу у телефоні!

Показники лічильників Львівводоканалу у телефоні!

Кабмін роз'яснив поняття «громадське місце»

Водночас уряд радить носити захисні маски чи респіратори скрізь на вулиці, аби випадково не опинитися в «громадському місці» і не порушити правила карантину

Від завтра у Львові призупиняють опалювальний сезон: при зниженні температури зовнішнього повітря — подачу тепла відновлять

Як повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, з огляду на суттєве підвищення температури зовнішнього повітря, від завтра, 8 квітня, подачу опалення до будинків буде призупинено. Однак, при зниженні температури зовнішнього повітря — теплопостачання буде відновлено. Натомість подача опалення до закладів охорони здоров’я (лікарні, поліклініки) буде здійснюватися, припинення подачі теплоносія в ці установи буде на підставі листів-звернень.

Місто закупило 27 оприскувачів з турбопушкою для проведення дезінфекції

Карантин у Львові. Для більш якісної і частішою дезінфекції міста для комунальних управляючих компаній Львова закупили 27 оприскувачів з турбопушкою. Таке обладнання планують придбати ще, зокрема, і для ШРП. Як повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, вартість одного комплекту приблизно 1800 грн. Сьогодні за допомогою нового обладнання провели дезінфекцію у Шевченківському і Франківському районах.

Львівська мерія розробила програму підтримки бізнесу під час карантину

Зокрема, підприємців звільнятимуть від орендної плати, сплати туристичного збору, плати за розміщення зовнішньої реклами

На території Львова та області з 00.00 год 24 березня введено режим надзвичайної ситуації

Відповідно до рішення обласної комісії з питань ТЕБ і НС, з 00.00 год 24 березня у Львові та області введено режим надзвичайної ситуації. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.