НКРЕКП змінює тариф на послуги з передачі електричної енергії ПРАТ «НЕК «УКРЕНЕРГО»

З 01 січня 2021 року набирає чинності постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) «Про встановлення тарифу на послуги з передачі електроенергії Приватному акціонерному товариству «Національна енергетична компанія «УКРЕНЕРГО».

Зміна тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2021 рік

ЛМКП «Львівводоканал» інформує споживачів про те, що 16 грудня 2020 року відбулося засідання Національної Комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (надалі – Регулятор) у формі відкритого слухання.

ЛКП «Зелене місто» нагадує як правильно сортувати органічні відходи, аби вони потрапили на компостування

ЛКП «Зелене місто» закликає мешканців до роздільного збору органічних відходів. Зокрема, у підприємстві нагадують як правильно сортувати органіку, аби вона потрапила на компостування.

Будинок з центральним опаленням на вул. Величковського, 2 стане першим в Україні, де мешканці зможуть індивідуально регулювати теплоспоживання у квартирах

У будинку на вул. Величковського, 2 із центральним опаленням вперше модернізують систему опалення таким чином, що мешканці кожної квартири матимуть змогу індивідуально регулювати своє теплоспоживання.

У Львові затвердили стандарт огородження при виконанні ремонтних робіт

Виконавчий комітет прийняв рішення «Про затвердження ескізів тимчасового огородження при виконанні ремонтних робіт львівськими комунальними підприємствами та виконавчими органами». Відповідно львівські комунальні підприємствам при виконанні ремонтних робіт мають дотримуватись затвердженого стандарту огородження.

ЛМКП «Львівводоканал» таки здійснить реконструкцію каналізаційних очисних споруд за кошти ЄБРР

Депутати Львівської міської ради сьогодні таки підтримали ухвалу «Про затвердження угоди про наміри щодо підготовки кредитного фінансування від 21.04.2020, укладеної між Львівською міською радою, Європейським банком реконструкції та розвитку і ЛМКП „Львівводоканал“ у тому числі для протидії наслідків поширення вірусної інфекції COVID-19 у м. Львові». Нагадаємо, з часу останнього засідання сесії відбулося кілька робочих зустрічей трудового колективу підприємства з депутатами ЛМР. Працівники «Львівводоканалу» пояснювали міським обранцям, наскільки критично важливим і економічно вигідним для міста є цей проект.

Львів готується до зимового періоду: сьогодні відбулося перше засідання штабу

Львів готується до зимового періоду 2020−2021 року. Сьогодні відбулося засідання штабу з підготовки міста до зими. Учасники штабу — це голови районних адміністрацій, керівники ЛМКП «Львівтеплоенерго», «Львівводоканал», ЛКП «Залізничнетеплоенерго», ПАТ «Львівгаз», представники «Львівобленерго», департаменту гуманітарної політики, управління освіта та ін. Як повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, підготовка Львова до зими відбувається у двох напрямках — підготовка будинків (житловий фонд, бюджетні установи), та підготовка об'єктів теплопостачання до опалювального сезону.

Показники лічильників Львівводоканалу у телефоні!

Показники лічильників Львівводоканалу у телефоні!

Кабмін роз'яснив поняття «громадське місце»

Водночас уряд радить носити захисні маски чи респіратори скрізь на вулиці, аби випадково не опинитися в «громадському місці» і не порушити правила карантину

Від завтра у Львові призупиняють опалювальний сезон: при зниженні температури зовнішнього повітря — подачу тепла відновлять

Як повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, з огляду на суттєве підвищення температури зовнішнього повітря, від завтра, 8 квітня, подачу опалення до будинків буде призупинено. Однак, при зниженні температури зовнішнього повітря — теплопостачання буде відновлено. Натомість подача опалення до закладів охорони здоров’я (лікарні, поліклініки) буде здійснюватися, припинення подачі теплоносія в ці установи буде на підставі листів-звернень.