Львівводоканал замінив понад 120 метрів мереж на вулиці Симоненка

За інформацією ЛМКП «Львівводоканал», ремонтні бригади підприємства проводять заміну зношених та аварійних трубопроводів каналізації і водопостачання. Так, протягом минулого місяця вдалося замінити дві гілки мереж під дорожнім полотном на вул. Симоненка-Наукова: 60 погонних метрів труби діаметром 400 мм та 80 погонних метрів труби діаметром 500 мм.

У Львові подачу гарячої води відновили до 697 житлових будинків

За інформацією ЛМКП «Львівтеплоенерго», станом на ранок подачу гарячої води відновлено до 697 споживачів підприємства. Без гарячої води залишається 409 будинків. Основна причина відсутності – ремонтні роботи на теплових мережах.

Львівський IT-кластер пожертвував 5 млн грн на новий Центр ментального здоров’я

Центр ментального здоров’я відкриють у Львові у вересні цього року

Мешканців і гостей Львова закликають правильно утилізувати відходи

Мешканців і гостей Львова закликають правильно утилізувати відходи.За інформацією ЛКП «Львівспецкомунтранс», станом на сьогодні в контейнерних майданчиках накопичується велика кількість відходів.

Побутових споживачів ТОВ «Львівгаз збут» автоматично переведено на ПОН

З 1 травня поточного року побутових споживачів ТОВ «Львівгаз збут» автоматично було переведено на постачання до «постачальника останньої надії» (ПОН).

Теплопостачальні підприємства Львова відновили подачу гарячої води до 448 будинків

Теплопостачальні підприємства Львова відновили подачу гарячої води до 448 будинків.Тепловики Львова відновлюють подачу гарячої води своїм споживачам після гідравлічних випробувань.

«Негабаритні відходи, будівельне сміття та вторсировину не можна викидати в контейнери», - ЛКП “Львівспецкомунтранс”

«Негабаритні відходи, будівельне сміття та вторсировину не можна викидати в контейнери», - ЛКП “Львівспецкомунтранс”

У Львові відновлення подачі гарячої води розпочнуть із 9 червня

Уже цього тижня, 9 червня, ЛКП «Залізничнетеплоенерго» і ЛМКП «Львівтеплоенерго» почнуть відновлювати подачу гарячої води своїм споживачам після гідравлічних випробувань. Як розповів директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Олександр Одинець, відновлення відбуватиметься від котелень, натомість споживачі від ТЕЦ-1 і ТЦ «Північна» почнуть отримувати гарячу воду орієнтовно з 27 червня.

Цьогоріч ЛКП «Залізничнетеплоенерго» планує замінити 2 км тепломережі

Теплопостачальні підприємства Львова готуються до нового опалювального сезону 2022-2023 р. Так, цьогоріч ЛКП «Залізничнетеплоенерго» планує відремонтувати обладнання в котельнях та у центральних теплових пунктах (ЦТП) і замінити 2 км теплової мережі. Зокрема, зараз триває заміна трубопроводів від котелень на вул. Роксоляни, 26а і вул. Ожинова,5а.

Перехід на облік газу в енергоодиницях відкладено

ТОВ "Львівгаз збут" інформує, що перехід на енергоодиниці відкладається. Поки в Україні триватиме воєнний стан, облік газу та всі комерційні розрахунки здійснюватимуться, як і раніше – у кубічних метрах.