Відтепер особисті прийоми громадян керівниками та іншими посадовими особами Львівводоканалу будуть здійснюватися у телефонному режимі або в онлайн форматі

Відтепер особисті прийоми громадян керівниками та іншими посадовими особами Львівводоканалу будуть здійснюватися у телефонному режимі або в онлайн форматі

Львівводоканал для зручності наших клієнтів створив нову безкоштовну лінію для дзвінків до нашого сервісного центру

Відтепер. якщо вам необхідно зателефонувати до нашого підприємства, ви зможете скористатися безкоштовною лінією на яку ви можете телефонувати з будь-якого оператора

Львівводоканал отримав новий трактор від UNICEF Ukraine

ЛМКП «Львівводоканал» отримав важливу гуманітарну допомогу від UNICEF Ukraine. Фонд придбав для підприємства новий трактор.

Як отримати та сплатити рахунок за газ новим клієнтам Нафтогазу

З 1 травня 2022 року до реєстру клієнтів ГК «Нафтогаз України» включено 8,8 млн українських домогосподарств. Нові клієнти будуть отримувати послуги за однією з найвигідніших цін на ринку — 7,96 грн/куб. м (з ПДВ, без вартості транспортування).

Завтра частина Франківського району Львова буде без водопостачання. Працюватимуть водовозки

За інформацією диспетчерської служби ЛМКП «Львівводоканал», у зв'язку з проведенням робіт із перепідключення новозбудованого водопроводу на вул. Наукова-Симоненка, завтра, 14 липня, з 09.00 год і до 22.00 год буде припинено подачу води до частини Франківського району. На вул. Наукова, 116 і вул. Володимира Великого, 125 працюватимуть водовозки.

Львівводоканал замінив понад 120 метрів мереж на вулиці Симоненка

За інформацією ЛМКП «Львівводоканал», ремонтні бригади підприємства проводять заміну зношених та аварійних трубопроводів каналізації і водопостачання. Так, протягом минулого місяця вдалося замінити дві гілки мереж під дорожнім полотном на вул. Симоненка-Наукова: 60 погонних метрів труби діаметром 400 мм та 80 погонних метрів труби діаметром 500 мм.

У Львові подачу гарячої води відновили до 697 житлових будинків

За інформацією ЛМКП «Львівтеплоенерго», станом на ранок подачу гарячої води відновлено до 697 споживачів підприємства. Без гарячої води залишається 409 будинків. Основна причина відсутності – ремонтні роботи на теплових мережах.

Львівський IT-кластер пожертвував 5 млн грн на новий Центр ментального здоров’я

Центр ментального здоров’я відкриють у Львові у вересні цього року

Мешканців і гостей Львова закликають правильно утилізувати відходи

Мешканців і гостей Львова закликають правильно утилізувати відходи.За інформацією ЛКП «Львівспецкомунтранс», станом на сьогодні в контейнерних майданчиках накопичується велика кількість відходів.

Побутових споживачів ТОВ «Львівгаз збут» автоматично переведено на ПОН

З 1 травня поточного року побутових споживачів ТОВ «Львівгаз збут» автоматично було переведено на постачання до «постачальника останньої надії» (ПОН).