Питання та відповіді

Реєстрація

Якщо  Ви бажаєте постійно слідкувати за станом свого особового рахунку, нарахувань та проплат, вносити показники  квартирних лічильників у режимі «он-лайн» – ласкаво просимо на Портал споживачів комунальних послуг. Для реєстрації потрібні  Ваш  особовий рахунок та код активації або сума останньої оплати, вказані на квитанціях для  cплати комунальних послуг.
На Порталі Споживачів Комунальних послуг можна добавляти рахунки наступних організацій постачальників послуг:

  1. Залізничнетелпоенерго
  2. ЛКП (Жеки) м.Львова
  3. Львівводоканал
  4. Львівтеплоенерго
  5. Львівгаззбут

Для того щоб  зарєструватися на Порталі необхідно  натиснути на кнопку "Зареєструватись" в головному меню , після чого відкриється форма для реєстрації профілю.

Обовязковими даними для реєстрації є:

Електронна адреса
Пароль та його підтвердження.

Після того як заповнено всі обовязкові поля  - необхідно проставити чекбокс на "я погоджуюсь з умовами договору" , тут же можна клікнувши на "договору" ознайомитися з текстом даного договору та натиснути на кнопку "Зареєструватись".  Якщо не буде проставлена галочка напроти "я погоджуюсь" або не будуть заповнені обовязкові поля - реєстрація не відбудеться. Після успішної реєстрацїі прийде лист на вказану  ел.адресу. 

Загальне

Для коректної роботи сайту рекомендується використовувати на пк/ноутбуці такі браузери як Google Chrome чи Mozilla Firefox оновлені до останніх актуальних версій.  На Windows XP  - рекомендується використовувати  Mozilla Firefox ЕSR. Також необхідно відключити в браузерах плагіни блокувальники реклами для корректної роботи сайту.  У браузері Оpera - також необхідно відключити вбудований блокувальник реклами на сайті Порталу Споживачів Комунальних Послуг (в  об'єднаному адресному рядку натисніть на значок 

 Блокування реклами і в панелі, що з'явилася.Блокування реклами вимкніть блокування реклами, встановивши перемикач у відповідне положення.)