Питання та відповіді

Реєстрація

Якщо  Ви бажаєте постійно слідкувати за станом свого особового рахунку, нарахувань та проплат, вносити показники  квартирних лічильників у режимі «он-лайн» – ласкаво просимо на Портал споживачів комунальних послуг. Для реєстрації потрібні  Ваш  особовий рахунок та код активації, вказані на квитанціях для  cплати комунальних послуг, наданих ЛКП, ЛМКП "Львівводоканал", “Залізничтеплоенерго”, “Львівтеплоенерго” чи ТОВ "ЛьвівГазЗбут"

Загальне

Для коректної роботи сайту рекомендується використовувати на пк/ноутбуці такі браузери як Google Chrome чи Mozilla Firefox оновлені до останніх актуальних версій.  На Windows XP  - рекомендується використовувати  Mozilla Firefox ЕSR. Також необхідно відключити в браузерах плагіни блокувальники реклами для корректної роботи сайту.  У браузері Оpera - також необхідно відключити вбудований блокувальник реклами на сайті Порталу Споживачів Комунальних Послуг (в  об'єднаному адресному рядку натисніть на значок 

 Блокування реклами і в панелі, що з'явилася.Блокування реклами вимкніть блокування реклами, встановивши перемикач у відповідне положення.)