На «гарячу лінію» Львова можна зателефонувати з мобільного

Normal_hotline

Відтепер зателефонувати на короткий номер «Гарячої лінії міста» можна не лише зі стаціонарного телефону, а й з мобільного. Дзвінки можливі за коротким номером 15-80, інформує прес-служба ЛМР.

Для абонентів оператора Vodafone з 21 квітня ці дзвінки безкоштовні. З іншими мобільними операторами Львівська міська рада ще проводить переговори про співпрацю.

«Ми надіслали листи до трьох мобільних операторів: ТОВ «Лайфселл», ПрАТ «Київстар» та «Vodafone Україна» для надання можливості мешканцям, які є абонентами компанії, телефонувати на «Гарячу лінію міста» за скороченим номером 1580 з мобільного телефону, що дасть додаткову можливість безперешкодного доступу до міських служб. Поки пропозиції надійшли від оператора Vodafone», – розповіла директор департаменту адміністративних послуг ЛМР Валентина Бартошик.

Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив, що у сервісі «Гаряча лінія міста» встановили додаткове вартісне обладнання, яке дає можливість вийти на 95% і більше відсотків додзвонюваності.

Коли на «Гарячій лінії міста» запустять нове програмне забезпечення, додзвонитися на лінію буде простіше, а всі звернення оброблятимуться в автоматичному режимі.

У кол-центр щомісячно надходить 30-35% дзвінків з мобільного телефону. За інформацією начальника відділу «Гаряча лінія міста» Віри Фрис, протягом року надійшло 254 217 дзвінків, з них 30% на мобільний. Загалом за останні 5 років у кол-центр надійшло понад мільйон дзвінків.