Рада вилучила 5 МАФ у центрі міста із комплексної схеми розміщення

Normal_lmr_rat

Сьогодні на пленарному засіданні сесії рада прийняла 2 ухвали, пов’язані з малими архітектурними формами на території міста Львова.

Зокрема, в одній із ухвал йдеться про внесення змін до Положення про порядок розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності у Львові (порівняльна таблиця – у вкладеннях). Як йдеться в інформаційній записці, правки стосуються вилучення розділу про порядок продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки, а також внесення додаткової процедури укладання договорів оренди окремих конструктивних елементів благоустрою та доопрацьованого переліку документів, які необхідно подати для отримання паспорта прив’язки.

Інша ухвала передбачає вилучення 5 МАФів на території центральної частини міста із комплексної схеми: на вул. Валовій, 18-20, Галицькій (біля Катедри), Краківській, 7, Сербській, 1, а також пл. Ринок, 31 . Як відзначив головний архітектор міста Юліан Чаплінський, ці вилучення пов’язані із нещодавно прийнятою ухвалою про розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у Львові винятково проведенням аукціонів.

Порівняльна таблиця.