10 львівських шкіл увійшли у рейтинг найкращих в Україні

Десять львівських шкіл увійшли у рейтинг найкращих шкіл в Україні за результатами ЗНО 2016 року. Такий рейтинг оприлюднили на сайті журналу «Фокус».

У Львові відкрили осередок для осіб з особливими потребами, віком від 35 років

В березні 2017 року у Львові на вул. Дністерській, 12 запрацював новий осередок для осіб з особливими потребами, віком від 35 років. Метою такого осередку є забезпечення для таких людей можливості вести активний спосіб життя у супроводі фахівців після завершення соціально-реабілітаційних програм в центрі «Джерело». Однак сюди може звернутися і особа з інвалідністю, яка не перебувала в центрі, і потребує такої реабілітації. Наступний схожий осередок планують відкрити у Львові цьогоріч на вул. Кирилівській.

Для студентів на час ремонту вул. Личаківської запустять додаткові автобуси

У зв'язку з закриттям вул. Личаківської на ремонт та відміною трамвайних маршрутів №2 та №10 місто виділить для студентів додаткові автобуси. Із понеділка, 27 березня, спеціальні студентські автобуси курсуватимуть від гуртожитків ЛНУ ім. І. Франка.

Місто виставило на аукціон сім приміщень

Управління комунальної власності Львівської міської ради виставило на продаж з аукціону сім приміщень. Зокрема, приміщення на пл. А.Міцкевича, 6/7, вул. С.Наливайка, 5, вул. М.Рильського, 4, вул. Чернігівська, 4, вул. Академіка С.Рудницького, 30, вул. Д.Карбишева, 8, вул. Братів Міхновських, 18. Аукціон відбудеться 21 квітня. Кінцевий строк прийому заяв для участі в аукціоні – 14 квітня. Охочих закликають до купівлі об’єктів.

У Львові розпочали весняну висадку дерев

У Львові розпочали планову висадку дерев та кущів. Сьогодні, 21 березня, паростки почали висаджувати у Шевченківському та Галицькому районах Львова, повідомляє управління екології ЛМР.

У Львові розробляють проекти реконструкції 13 вулиць та будівництва двох нових

Цього року у Львові виготовлять проекти реконструкції 13 вулиць та будівництва двох нових – частини вул. Ряшівської і проїзду з вул. Суботівської до Рясного. Почати реалізацію проектів планують у 2018 році.

Пішохідну вулицю у центрі Львова озеленять деревами у контейнерах

Пішохідну вулицю у центрі Львова озеленять деревами у контейнерах. Проект втілять коштом ЄС і мешканців вулиці

Цього року Форум місцевого самоврядування відбудеться 24-25 березня

Цьогоріч Всеукраїнський Форум місцевого самоврядування є п’ятим та передбачає дискусійні панелі для понад 500 учасників. Учасниками форуму будуть міські голови, українські та іноземні експерти у сфері місцевого самоврядування, представники муніципалітетів та органів виконавчої влади, представники об’єднаних територіальних громад, а також представники міжнародних донорських організацій та дипломатичного корпусу, представники ініціативних громадських організацій та аналітичних центрів, Верховної Ради, Адміністрації Президента, Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, Асоціації міст України, Асоціації малих міст України.

Для мешканців Франківського району запрацював Центр надання адміністративних послуг

Відтепер усі послуги мешканці Франківського району можуть отримати «на місці» – запрацював новий Центр надання адміністративних послуг на вул. Ген. Чупринки, 85. Подати звернення, записатись на прийом до посадовця, подати заяву на отримання адміністративної послуги та отримати її результат, а також оформити та отримати паспорт у формі ID-картки – все це доступно у новому офісі ЦНАП. Окрім того, для зручності мешканців, на рецепції спільно з адміністратором ЦНАПу працює консультант «Єдиної приймальні» Франківського відділу соціального захисту. Наступний ЦНАП відкриють у мікрорайоні Рясне, і там вже почали ремонтні роботи.

В рамках проекту «Громади в Дії» 18 проектів буде реалізовано цього року у співфінансуванні з мешканцями

Цього року в рамках проекту «Громади в дії» у Львові буде втілено 18 проектів у співфінансуванні з мешканцями. Проект «Громади в дії» здійснюється Інститутом міста за фінансування Програми ЄС «Neighbourhood Civil Society Facility 2012 and Non-State Actors and Local Authorities in Development (NSALA) 2012 and 2013».