Блокування внесення показників лічильників на Порталі

Останній термін поточного місяця прийому показників лічильників води через Портал - 31 травня 2017 року до 09:00 години ранку.


На сесії затвердили кредитний договір для ЛКП «Львівавтодор» та договір для ЛМКП «Львівводоканал»

На сьогоднішній сесії Львівської міської ради прийняли ухвали про затвердження кредитного договору для ЛКП «Львівавтодор» і договору для ЛМКП «Львівводоканал».

Львівська міськрада затвердила договори з ЄБРР про впровадження е-квитка

Львівська міськрада затвердила договори між ЛКП «Львівавтодор», ЛМР та Європейським банком реконструкції і розвитку про впровадження системи електронного квитка у громадському транспорті Львова. За відповідну ухвалу під час засідання сесії у четвер, 18 травня, проголосували 42 депутати.

З 14 травня у Львові набувають чинності нові тарифи на воду

ЛМКП «Львівводоканал» інформує, що з 14 травня 2017 року у Львові набудуть чинності нові тарифи послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, затверджені Постановами Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) від 26.04.2017 р. № 1141 та № 2868.

На «гарячу лінію» Львова можна зателефонувати з мобільного

Відтепер зателефонувати на короткий номер «Гарячої лінії міста» можна не лише зі стаціонарного телефону, а й з мобільного. Дзвінки можливі за коротким номером 15-80, інформує прес-служба ЛМР.

Мешканці частини Львова будуть без гарячої води через гідравлічні випробування теплових мереж

У середу, 10 травня, ЛМКП «Львівтеплоенерго» і ЛКП «Залізничнетеплоенерго» розпочинають проведення щорічних гідравлічних випробувань теплових мереж. Роботи проводять, щоби виявити дефекти, які ліквідовуватимуть під час літнього ремонтного періоду. Також перевірятимуть щільність та міцність трубопроводів та арматури. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

В Україні набув чинності закон про електронні квитки в міському громадському транспорті

У неділю, 7 травня, набуває чинності закон щодо запровадження електронного квитка у міському пасажирському транспорті, свідчать дані на сайті Верховної Ради.

10 львівських шкіл увійшли у рейтинг найкращих в Україні

Десять львівських шкіл увійшли у рейтинг найкращих шкіл в Україні за результатами ЗНО 2016 року. Такий рейтинг оприлюднили на сайті журналу «Фокус».

У Львові відкрили осередок для осіб з особливими потребами, віком від 35 років

В березні 2017 року у Львові на вул. Дністерській, 12 запрацював новий осередок для осіб з особливими потребами, віком від 35 років. Метою такого осередку є забезпечення для таких людей можливості вести активний спосіб життя у супроводі фахівців після завершення соціально-реабілітаційних програм в центрі «Джерело». Однак сюди може звернутися і особа з інвалідністю, яка не перебувала в центрі, і потребує такої реабілітації. Наступний схожий осередок планують відкрити у Львові цьогоріч на вул. Кирилівській.

Для студентів на час ремонту вул. Личаківської запустять додаткові автобуси

У зв'язку з закриттям вул. Личаківської на ремонт та відміною трамвайних маршрутів №2 та №10 місто виділить для студентів додаткові автобуси. Із понеділка, 27 березня, спеціальні студентські автобуси курсуватимуть від гуртожитків ЛНУ ім. І. Франка.