Частина мешканців Львова сьогодні буде без води

Гарячу і холодну воду відключатимуть через ремонти та гідравлічні випробування

У Львові відкрили перший скринінговий центр

Відтепер у місті можна безкоштовно перевіритися на рак грудей і шийки матки

У квитанціях на оплату комунальних послуг за червень, які надійдуть в липні, вже буде нарахування субсидії за травень-червень

Як повідомили в управлінні соціального захисту Львівської міської ради, у квитанціях на оплату житлово-комунальних послуг за червень, які надійдуть мешканцям в липні, вже буде нарахування субсидії за травень-червень. Проте якщо у квитанції субсидія не вказана – тобто не призначена автоматично, а споживач впевнений, що має на неї право, то він повинен звернутися до районного відділу соціального захисту, бо, можливо, не повідомив вчасно про зміни у складі сім’ї, в доходах тощо. Однак якщо є протермінована понад два місці заборгованість з оплати послуг, то субсидія не призначається до сплати боргу або його реструктуризації.

Завтра буде припинено подачу води у Личаківський і Галицький райони Львова

Як повідомили у ЛМКП «Львівводоканал», завтра, 18 липня, буде припинено подачу води у Личаківський і Галицький райони Львова.

У Львові оптимізували процес надання адміністративних послуг

Як повідомили в департаменті адміністративних послуг, відбулася низка зустрічей зі структурними підрозділами міської ради та її виконавчих органів, і відтак, оптимізовано процес надання адміністративних послуг. Зокрема, скорочено перелік документів, які необхідні для отримання адміністративної послуги та які є у відкритому доступі, затверджені нові інформаційні та технологічні карточки та скорочено термін надання адмінпослуг.

У Львові затвердили календарний план загальноміських заходів на 2017 рік

У Львові затвердили календарний план загальноміських заходів на 2017 рік

ЛМКП «Львівтеплоенерго» подає гарячу воду до 1094 споживачів: без гарячої води 21 будинок

Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», станом сьогодні на ранок гаряча вода подається до 1094 споживачів. Гаряча вода не подається до 21 будинку у Львові. Причина відсутності гарячого водопостачання - ремонтні роботи на теплових мережах.

Міжнародний клуб лідерів та підприємців JCI відкриває філію у Львові

У липні 2017 року у Львові відкривається локальна філія Міжнародного клубу лідерів та підприємців JCI – JCI Business Lviv, що об’єднує активних громадян, успішних підприємців та професіоналів галузі з метою розвитку професійних і особистісних якостей учасників спільноти та реалізації нових бізнес-проектів. Представництво стане платформою для зустрічей власників бізнесу і топ-менеджерів компаній задля обміну досвідом та обговорення реальних бізнес-ситуацій.

Львів має позитивну динаміку у створенні ОСББ: створено 1092 ОСББ та 235 ЖБК

Станом на сьогодні у Львові у 1145 будинках створено 1092 ОСББ, що становить 12% всіх житлових будинків міста. Також, є 235 будинків ЖБК, що становить 3%, та 7975 будинків комунальної власності, які не визначилися з формою правління, що становить 85% від кількості будинків у місті.

Частині споживачів «Львівводоканалу» прийдуть квитанці з середнім показником за минулі 3 місяці

Таке нарахування за червень буде, якщо споживачі не змогли подати актуальних показників лічильників